HAKKIMIZDA

"Müşterilerimiz ve ürünleri için değer katmayı hedefleyen bir şirketiz."

ETES Endüstriyel Elektrik Sistemleri
 2007 yılında kurulmus olup her türlü izolasyon, havalandırma, mekanik tesisat ve montaj işleri ile endüstriyel boya uygulamalari ve ilgili malzemelerin iç ve dış pazarlardan temini sağlanarak müşteri portföyüne ulaştırılması konusunda yeni ve profesyonel bir yaklaşım ortaya koymayı amaç edinmiştir.

Siz değerli müşterilerimize; expertiz ve danışmanlıktan başlayarak, her türlü mekanik, tesisat, yüzey hazırlama ve uygulama işlerini teknik emniyet kurallarına bağlı ve çevreye saygılı bir şekilde iyi eğitilmiş uzman kadromuz ile sağlamaktayız.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz insan kaynağına, teknolojiye, yenilikçiliğe ve yaratıcılığa üst düzeyde önem veren bir kurum olarak her geçen gün arttırdığı ulusal ve uluslararası tecrübesini ve birikimini yeni yetişenlere aktarmak, sektörde iş güvenliği ve çevre koruma ile ilgili bilinci arttırarak toplumun daha ileri bir seviyeye ulaşmasında öncü olmaktır.

VİZYONUMUZ

Hedefimiz taahhüt edilen her işte yüksek kalite sorumluluk anlayışıyla çalışan, ulusal ve uluslararası standartlarda en iyi hizmeti vereni rekabet ortamında kalıcı üstünlükler sağlayan, sağlıklı büyüyen, ulusal tecrübesiyle ve sağladığı güvenle marka olacak bir düzeye ulaşmaktır. 

KALİTE BELGELERİMİZ