Havuzlar, Spor Salonları & Fitness Merkezleri

Neden Kumaş Kanal?

Kumaş kanallar tüm spor alanları için mükemmel çözümler üretecek seçenek yelpazesine sahip. Büyük spor salonlarında, seyirciler ve müsabaka alanlarına farklı hava hızlarında yüksek taze hava debileri, seyirci ve sporcu konforunu bozmadan nozullar ve perforasyon delikleri ile istenilen yüksekliklerden dağıtılabiliyor. Kişi başı aktivitenin daha yoğun olduğu fitness merkezlerine ise lazer mikroperforasyon teknolojisi ile soğuk hava homojen bir şekilde, yüksek karışım oranı ve düşük hava hızlarında ortama dağıtılarak esintisiz bir hava akımı sağlanıyor. Yüksek aktivite seviyesinde artan vücut sıcaklıkları, esinti yaratan bir soğutma sistemi ile hem konforsuz, hem güçsüz hissedecektir.

Kapalı havuzlarda, esnek hava dağıtımı seçeneklerinin yanında nemden zarar görmeyen kumaş ve montaj malzemeleri ile kumaş kanallar uzun ömürlü bir sistem seçeneğidir. Ayrıca ticari hizmet veren spor alanlarında, kumaş kanal ve difüzörler iç mimariye uyum sağlayarak mekanlara değer katar.

Havuzlar, Spor Salonları & Fitness Merkezleri Havuzlar, Spor Salonları & Fitness Merkezleri Havuzlar, Spor Salonları & Fitness Merkezleri Havuzlar, Spor Salonları & Fitness Merkezleri