Hava Temizleyici

Değerli İş Ortaklarımız;

Etes Endüstriyel olarak daima sizlere iyi hizmet etmek, teknolojik yenilikleri paylaşmak,  sizlerin sağlık ve konforunu en üst seviyede tutmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bu bağlamda Form Şirketler topluluğunun İzmir deki üretim tesislerinde üretimini tamamlamış olduğu Antiviral Hava Temizleme cihazını sizler ile paylaşmak istedik.

Son dönemde dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemi ile birlikte insanoğlunun ihtiyacı olan temiz ve kaliteli havanın önemini tekrar hatırladık.

Sizler de takdir edersiniz ki iş hayatının yoğun temposu ile birlikte hepimiz kapalı mekânlara mahkûm edildik. Bu hacimler de her türlü konfor şartları sağlansa bile sağlık açısından kullanılan sistemlerin tam yeterli olmadığını da gördük. Ve unutmamalıyız ki Covid-19 virüsüne karşı aşı bulunsa bile farklı bir şekilde yeni virüsler daima hayatımızı tehdit edecektir.

Bu nedenlerden dolayı bulunduğumuz kapalı ortamlardaki havayı sağlıklı hale getirmek için ekte kataloğunu sizler ile paylaştığımız NEFFES ANTİVİRAL HAVA TEMİZLEYİCİ cihazını bilgilerinize sunuyoruz.

Eğer sizler de uygun görürseniz hem keşif hem cihaz tanıtımı için sizleri ziyaret etmek isteriz.

Bu konu ile ilgili geri dönüşlerinizi bekler, bu vesile ile sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz.


Saygılarımızla

UV-C-SterilizasyonUV-C-Sterilizasyon